Takip Et @HakanYaman63

"ROMANCI"


İntihar öncesi, kısa bir veda notu yazmak âdettendir; bense arkamda koca bir roman bırakıyorum.


Ölümü neden seçtiğimi birkaç satırda anlatmayı beceremediğim için değil, giderken bile hâlâ anlatacak çok şeyim olduğu için yapıyorum bunu.

Önceki romanlarımı okumadıysan da olur, ama bunu mutlaka oku, olur mu sevgili okur? Bu romanda ilk kez gerçekleri anlatıyorum sana, ilk kez yalan söylemiyorum. Zaten sen de kurgudan çok gerçek yaşam öykülerini seversin, bilirim. Dehşetle okuduğun felaketlerin kendi başına gelmeyişinden duyduğun gizli hazzı kendine saklar, sonra içinden sessiz dualar edersin. Yine aynısını yap, yap ama senden küçük bir ricam var. Bu romanı eline her aldığında Naz'ı, Zahide'yi ve onların uzak, renkli hayallerini hatırlamanı istiyorum senden; beni hiç hatırlamasan da olur. Hatta unut beni, unut, sevgili okur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diyarbakır ve çevre illerden gelen misafirlerinizi ağırlamak için ayrıca  Diyarbakır günlük kiralık daire ucuz olanaklarını görmek için bizimle irtibata geçin.

Diyarbakır’ın en nezih semtlerinde yer alan dairelerimiz oldukça geniş ve ferahtır . Evlerimizin tamanında internet ve televizyon mevcuttur. Bu sayede imkanına sahip olabilmek için bizimle irtibata geçin.

Günlük kiralık evler hem konaklama, hemde konaklama sırasında zamanındaki bir takım  giderleri açısından otellere nazaran oldukça ekonomiktir. Kısa süreli kiralık evlerde ücretlendirme kişi sayısına göre değil, evin tamamı için geçerlidir. Diyarbakır günlük kiralık daire facebook adreslerimizdende bize ulaşabilirsiniz.

Dairelerimizde arkadaşlarınız , aileniz, sevdiklerinizle kendi evinizin konforundan farksız şekilde rahat ve keyifli konaklama yapabilirsiniz. Temiz ve konforlu dairelerimiz siz değerli misafirlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde sizlere teslim edilmektedir böylelikle  Diyarbakır günlük kiralık ev  imkanını yakalayalıp ailenizle mutlu bir konaklama şansına sahip olmak için bizi arayın.

Günlük kiralık daire piyasasında konaklayacak kişi sayısı baz alınarak 1 kişiden 8 kişinin aynı anda kalabileceğiniz dairelere kadar bir çok alternatifi tercih edebilirsiniz. Oteller de ise bu sayı maksimum üçtür. Üstelik bu 3 kişide tek bir odada kalmak zorunluluğunda.  Diyarbakır günlük kiralık daire rakip tanımadan kendi seviyesindeki bütün evlerden daha rahat bir konaklama imkanı sunmaktadır.

 

Sizde otel odasından farklı hizmet görmek için bizi arayın .Otelin restaurantından veya mini barından tüketeceğiniz bir su için bile ederinin 10 katı para vermek zorunda kalırsınız. Günlük kiralık ev sisteminde ise her şey kendi eviniz de ki gibi herşey sizin hizmetinizde . Dışarıdan yapacağınız küçük bir market alış verişi ile buzdolabınızı doldurup 3 öğün yemeğinizi yapıp tüketebilirsiniz. Diyarbakır günlük  daire ileTüm bu ayrıntılar göz önüne alındığında otel ile günlük kiralık ev arasındaki fiyat farkını sizde anlamışsınızdır. Sadece bu bile otel yerine günlük kiralık ev tercih etmek için yeterli bir sebeptir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HABERLER

01 Aralık 2099
YORUMLAR

...

|